Дописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Авион на „Рајанер“ полета предвреме од Тулуз, без сите патници

Летот на компанијата „Рајанер“ од Тулуз кон Мароко замина петнаесет минути порано, но без да ги земе сите патници, кои биле на време на аеродромот, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close