0_Магазин.ПорталПатувања

Авиокомпанија нуди венчавки во лет

Во услугата е вклучена храна и пијалак, како и превоз до дестинацијата за „меден месец“. Младиот брачен пар - можат да летаат сами, но и со одреден број гости. Цената се движи во просек 28.000 американски долари..

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close