Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Јавен повик за проекти од областа на визуелните уметности, дизајнот и архитектурата

Ј.У. Дом на култура „Кочо Рацин“ - Скопје објави јавен повик за финансирање проекти од областа на визуелните уметности, дизајнот и архитектурата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close