Дописници МКДОпштински вести

Јавен повик од Општина Крива Паланка за финансиска поддршка на здруженија и фондации 

Објавен е годинашниот јавен повик за  користење средства од буџетот на Општина Крива Паланка за 2021 година наменети за проектни активности на здруженија и фондации со седиште во Крива Паланка. Вкупниот буџет предвиден за оваа намена е 1.2 милион денари. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close