Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Атина за време на полициски час (видео) 

Улици со драстично намален сообраќај, празни плоштади и зголемени полициски контроли, е сликата вечерва во грчката престолнина, кусо по почетокот на полицискот час во 18 часот по локално време, јави дописничката на МИА од Атина. . 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close