Дописници СветРепортажа

Атина за време на полициски час (фото)

Празни улици, зголемено присуство на полицијата и контроли на возилата, малку или речиси воопшто пешаци по улиците, ваква синоќа беше сликата во Атина по 21 часот откако стапи во сила полицискиот час.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close