Дописници СветРепортажа

Атина за време на полициски час (фото)

Празни улици, зголемено присуство на полицијата и контроли на возилата, малку или речиси воопшто пешаци по улиците, ваква синоќа беше сликата во Атина по 21 часот откако стапи во сила полицискиот час.

Back to top button
Close
Close