Дописници СветМИА ИстражуваТема

Атина се подготвува за повторно отворање на продавниците

За да отвориме, подготвени сме, не сме подготвени повторно да затвориме, вели сопственичка на мал бутик во центарот на Атина, а веројатно овој став го делат и голем дел од нејзините колеги, кои од утре одново ќе ги отворат продавниците по пауза од два месеци, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close