0_Магазин.ПорталСцена

Џастин Бибер обвинет за плагијат

Иако издавачката куќа „Жустис груп“ - Ед Бангер, првично се пошегува за сличноста на двата знака, групата реши и легално да ја запре употребата на нејзината трговска марка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close