Граѓански сектор

АСОМ со новогодишни пакетчиња за децата од СОС Детско село

Асоцијацијата на спортски обложувалници на Македонија на децата кои се поддржани од СОС Детското Село им подари новогодишни пакетчиња.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close