БизнисЕкономијаОригинални текстови

Асоцијација ИВАП со реакција на вчерашното соопштение од Владата за заклучоците од средбата

Вчера асоцијацијата ИВАП оствари средба со претставниците на Владата, на која беше разговарано за помош на нашиот сектор кој е затворен или ограничен со работењето веќе 14 месеци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close