0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikëTekste origjinale

ASH: Nuk ka ndryshim të himnit, ka dështim në integrime!

Sot nuk morëm datë për hapjen e bisedimeve me Bashkimin Evropian. Kjo është e vërteta e vetme dhe e hidhur e ditës së sotme.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close