Partitë politikeTekste origjinale

ASH-AAA: Përshëndesim vendimin e Pendarovskit, Ligji të kthehet në Kuvend dhe t’u shërbejë qytetarëve

Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa përshëndet vendimin e presidentit Stevo Pendarovski, për të rikthyer në Kuvend Ligjin me të cilin pushteti dhe opozita maqedonase tentuan të kontrabandojnë legalizimin e krimeve urbane.

Back to top button
Close
Close