Дописници МКДОпштински вести

Асфалтирана улицата ,,Стив Наумов” во Кавадарци

Нови 500 метри квадратни асфалтирана улица се дел од градската улична мрежа на Кавадарци, информираат од Службата за односи со јавноста при кавадаречката локална самоуправа.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close