0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Асенсио ѝ донесе финале на Шпанија на олимпискиот турнир во фудбал

Фудбалските репрезентации на Бразил и на Шпанија ќе играат во финалето на олимпискиот турнир во Токио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close