Svet.SlajderСветСвет.Портал

Асад: Милитанти од Сирија се борат во Нагорно-Карабах

Претседателот на Сирија, Башар ал Асад денеска изјави дека сириските милитанти се борат во Нагорно-Карабах

Back to top button
Close
Close