0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Arteta demanton shpërnguljen në Barcelonë

Trajneri i Arsenalit Mikel Arteta sot deklaroi për mediat britanike se është plotësisht i përqendruar në punën e tij dhe jashtëzakonisht i lumtur në Premier Ligë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close