Политички партии

Арсовски: Наместо реализација на проекти од корист на граѓаните, Шилегов се задскрива зад промена на имиња на булевари

Скопје, 22 февруари 2021 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close