Оригинални текстовиПолитички партии

Арсовски: Димова доделила речиси 55.000 евра на училиште во кое работат роднини на министерот Маричиќ и неговата сопруга

Лидија Димова мора веднаш да си даде оставка од позицијата Директор на Националната агенција, бидејќи заглавена е во сомнеж за криминал до гуша.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close