Политички партии

Арсовски бара одговор дали семејството Заеви се вмешани во случајот со заплетата марихуана

Трет ден молк за аферата „Картел Заеви“, трет ден молк од картелот Заеви, дали директно е вмешан Трајче Заев, но и Бобан Заев кои што се први братучеди на Зоран Заев, во случајот со запленета дрога од пред 3 дена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close