0_Sport,PortalFutbollRezultatet

Arsenali ka katër humbje dhe vetëm një fitore në gjashtë ndeshjet e fundit në Premier Ligë

Ekipi i Arsenalit gjendet në krizë serioze lidhur me rezultatet, ndërsa kjo u konfirmua edhe mbrëmë kur "topçinjtë" humbën në terren vendor nga Vullverhemptoni me rezultat 2:1.

Back to top button
Close
Close