0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Арсенал и Озил постигнаа начелен договор за прекин на соработката

Најавите за можен трансфер на Месут Озил во Фенербахче се пред реализација, откако германскиот фудбалер со турско потекло постигна начелен договор со Арсенал за прекин на соработката

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close