0_Спорт.ПорталФудбал

Арсенал го донесе англискиот репрезентативец Вајт за 50 милиони фунти

Членот на англиската фудбалска репрезентација Бен Вајт (23) е нов фудбалер на премиерлигашот Арсенал, соопшти денеска клубот од северен Лондон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close