0_Maqedoni.PortalLink i drejtpërdrejtëMakedonija.SlajderShoqëri

Arriti dërgesa e parë e vaksinave “Sputnik V”

Në aeroportin e Shkupit sot pasdite arriti dërgesa e parë e vaksinave nga prodhuesi rus “Sputnik V”. I priti ministri I Shëndetësisë Venko Filipçe, dhe ambasadori I Federatës ruse në vend, Sergej Bazdnikin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close