0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Arrihet avancim në takimin e Komisionit Maqedoni e Veriu – Bullgari për çështje historike

Në takimin e sotëm të Komisionit të përbashkët multidisiplinor të ekspertëve për çështje historike dhe arsimore mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, në të cilën u diskutua për harmonizimin e përmbajtjes në procesverbalet nga takimi i nëntë dhe i dhjetë është arritur avancim,kumtuan për MIA-n burime nga Komisioni.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close