Korrespondentë MKDKronikëKronikë.Portal

Arrestohen tetë trafikantë nga Kavadari, është gjetur kokainë, hashash, marihuanë

Janë arrestuar tetë trafikantë nga Kavadari, tek të cilët është gjetur kokainë, hashash dhe marihuanë.

Back to top button
Close
Close