BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Arrestohen dhe ndëshkohen tre grekë – refuzuan t’u bëhet rapid test gjatë hyrjes në Greqi

Babai dhe dy fëmijët e tij të rritur janë arrestuar në vendkalimin kufitar Promahonas gjatë hyrjes në Greqi, sepse refuzuan që t'u bëhet rapid test, njoftuan mediumet greke, njofton korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close