БизнисОригинални текстовиСкопје

Армор плус: Наводите поврзани со тендерски постапки и сопственоста на компанијата не соодветствуваат со реалната состојба и ни го рушат реномето

Во врска со информациите изречени, јавно презентирани и пренесени за нашата компанија Армор плус доо Скопје, користиме прилика пред цела јавност на РСМ да појасниме неколку моменти кои случајно или намерно не беа вистинито или во целост пренесени и презентирани

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close