0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Армијата се зајакнува со уште 200 професионални војници

Нови 200 професионални војници од денеска се приклучуваат во редовите на Армијата на Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close