0_Македонија.ПорталВидеоЛинк во живоПолитика

Армијата промовира подофицери (ВО ЖИВО)

(во живо)Обраќање на министерката за одбрана Радмила Шекеринска на промоцијата на првата група од вкупно 120 професионални војници во прв подофицерски чин. 

Скопје, 5 февруари 2021 (МИА) –  (во живо) Обраќање на министерката за одбрана Радмила Шекеринска на промоцијата на првата група од вкупно 120 професионални војници во прв подофицерски чин во касарната Илинден.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=941527152919251&ref=notif&notif_id=1612519771000078&notif_t=live_video_explicit

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close