EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Armenia në përplasjet e sotme në Nagorno-Karabah i ka shkatërruar 10 tanke, katër helikopterë dhe 15 fluturake pa pilot në Azerbajxhan

Ministria armenase e Mbrojtjes kumtoi se kundërshtari Azerbajxhani në përplasjet e sotme në Nagorno-Karabah i ka humbur katër helikopterë, 15 fluturake pa pilotë dhe 10 tanke dhe automjete luftarake, njoftuan mediat ruse.

Back to top button
Close
Close