BotëSvet.Slajder

Armata amerikane ka kapur një anije me armë ruse dhe kineze në Detin Arabik

Një kryqëzor raketor amerikan ka kapur një anije të pashënuar në Detin Arabik i cili mbante një dërgesë të madhe të armëve ruse dhe kineze.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close