0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeIntervistëKorrespondentë MKD

Arifi: Kam obligim ta përfundoj mandatin si kryetare e komunës, pastaj të gjitha opsionet janë të hapura

Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi, e cila mandatin e dytë me rradhë është në krye të kësaj komune,  thotë se do ta përfundojë mandatin  si kryetare e komunës së Tetovës, ndërsa pastaj janë të  hapura të gjitha opsionet duke e përfshirë edhe vendin e ambasadores në SHBA. Në intervistë flet për projektet që janë realizuar dhe ato  që paraprijnë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close