BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Argjentinasit po i japin lamtumirën e fundit Maradonës

- Në Argjentinë është shpallur tre ditë zie për shkak të vdekjes së futbollistit Diego Armando Maradona, ndërsa mijëra tifozë, respektues dhe qytetarë po i japin lamtumirën idolit të tyre.

Back to top button
Close
Close