0_Магазин.ПорталЗанимливости

Арчи, синот на принц Хари, веќе зборува, но со американски нагласок

Британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл во премиерата од својата интернет-емисија на „Спотифај“, го натераа својот син да каже „Среќна Нова година“, и тоа со прилично американски нагласок.

Back to top button
Close
Close