СветСвет.Портал

ЈАР: Истрага поради сомнителна добитна комбинација на лото

Последното лото извлекување во Јужноафриканската Република предизвика многу контроверзии, имајќи предвид дека многумина се сомневаат на измама.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close