Политички партии

Арјанит Хоџа избран за шеф на Изборниот штаб на БЕСА

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство и генерален секретер на Движењето БЕСА, Арјанит Хоџа на Фејсбук објави дека денеска е избран за шеф на Централниот штаб на партијата за локалните избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close