Svet.SlajderСвет

Јапонија се соочува со четврти бран на пандемијата

Јапонските здравствени власти соопштија дека различни видови на коронавирусот предизвикуваат четврти бран на пандемијата, само 109 дена до почетокот на Олимписките игри во Токио

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close