Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Апелацискиот суд на Црна Гора ја укина пресудата за случајот „државен удар“

Апелацискиот суд на Црна Гора денеска ја укина првостепената пресуда за случајот познат како „државен удар“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close