0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Apel nga Azeski deri tek Zaevi dhe Mihalos: Të sigurohet qarkullim i pandërprerë i komunikacionit të mallrave dhe transportit drejt portit të Selanikut

Kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë Branko Azeski, dërgoi apel deri kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i Unionit të Odave greke Konstantinos Mihalos - përparësia kryesore për të siguruar lëvizjen e qetë të punonjësve të transportit, pavarësisht nga masat e vendosura për të parandaluar Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close