Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

„Антологија на млади поети од Северна Македонија“ објавена во Грција

„Антологија на млади поети од Северна Македонија“ (https://www.kobo.com/gr/en/ebook/anthology-of-young-poets-from-north-macedonia) е објавена во Грција. Се работи за електронска книга која е дел од популарната серија „Антологии на млади поети“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close