ЕвропаСвет.Слајдер

Јанша ќе ги претстави приоритетите на словенечкото претседателствување со ЕУ пред ЕП

Премиерот на Словенија, Јанез Јанша денеска ќе ги претстави пред Европски парламент приоритетите на словенечкото претседателствување со Европска Унија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close