Svet.SlajderСвет

Анкета: Половина од републиканците веруваат дека на 6 јануари имало ненасилни протести

Најновата анкета покажува дека приврзаниците на поранешниот американски претседател Доналд Трамп веруваат дека протестите на 6 јануари не биле насилни и покрај петмина загинати и десетици повредени лица

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close