Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Анкета: Мнозинството Германци би се вакцинирале против Ковид-19

Резултатите од истражувањето на германскиот Институт за економско истражување покажуваат дека околу 70 проценти од Германците би се вакциниралепротив новиот коронавирус

Back to top button
Close
Close