0_Спорт.ПорталФудбал

Анкета: Германците против враќање на навивачи во Бундеслигата

Мнозинството Германци сметаат дека актуелната сезона во Бундеслигата треба да се доигра без присуство на фудбалски навивачи на стадионите, покажува испитувањето на јавното мислење на Институтот „YouGov“, нарачано од новинската агенција ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close