0_Sport,PortalFutboll

Anjeli: Nuk do të largohem nga Juventusi

Nënkryetari i Super Ligës Evropiane dhe kryetari i Juventusit, Andrea Anjeli, e mohoi informacionin në lidhje me largimin nga klubi i Juventusit.

Back to top button
Close
Close