Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Англија, Ирска, Шкотска и Велс ги намалуваат мерките пред Божик

Четири нации на Обединето Кралство денеска се договорија да ги намалат рестриктивните мерки за Божик односно ќе дозволат лица од три домаќинства да бидат на едно место пет дена

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close