0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Ангеловски и Ристовски: Подготвени сме за најважниот натпревар

Селекторот Игор Ангеловски на попладневната официјална прес-конференција истакна дека тимот е подготвен за она што следува за најважниот меч кој веројатно оваа генерација ќе го игра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close