Економија

Прес-конференција на гувернерката на НБ, Ангеловска-Бежовска (во живо)

ВО ЖИВО - Прес - конференција на гувернерката на Народната банка Анита Ангеловска - Бежовска.

Скопје, 12 август 2020 (МИА) – ВО ЖИВО – Прес – конференција на гувернерката на Народната банка Анита Ангеловска – Бежовска.

Прес на НБ

Posted by MИА.mk on Среда, 12 август 2020

 

 

Back to top button
Close
Close