0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë MKDPolitikë

Angellov: Jam optimist që negociatat midis Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut do të zhbllokohen së shpejti

Ambasadori bullgar në vend Angel Angelov është optimist se negociatat midis Shkupit dhe Sofjes do të zhbllokohen së shpejti dhe beson se të dy vendet duhet të vazhdojnë të punojnë në këtë drejtim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close