0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Angela Merkel uron Xho Bajdenin

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka uruar Xho Bajdenin pas inaugurimit për president të ri të SHBA-së dhe në porosinë thekson se me padurim pret të punojë me administratën e tij, njofton Tass.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close